Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Latarka Czołowa Mocna 5LED Lampka Czołówka Cree T6

LATARKA CZOŁOWA 5 x LED Cree T6

  • Zasilanie 2 x bateria akumulatorowa (w zestawie), ponadto w zestawie znajduje się ładowarka sieciowa oraz ładowarka samochodowa.
  • materiał: aluminium lotnicze + ABS
  • 5 diod LED Cree
  • 4 tryby świecenia
  • regulowany pasek
  • akumulator: 6800mAh
  • regulowany kąt nachylenia 90 stopni
  • wymiary: 5,5/9cm
  • obwód: 43-62cm
  • długość: 14,5-24cm
  • waga: 0,245kg

Nowoczesna czołówka LED to akcesorium, które umożliwia wykonywanie różnych czynności, nawet w ciemności, przy użyciu obu rąk. Konstrukcja latarki czołowej sprawia, że urządzenie jest stabilne i nie ma możliwości zsunięcia się latarki z głowy, a jej niewielkie wymiary i uniwersalny rozmiar sprawiają, że zawsze można mieć ją przy sobie. Jest wygodna w noszeniu i przydatna w każdej sytuacji – z pewnością przyda się każdemu.

W zestawie:

  • latarka czołowa
  • ładowarka sieciowa
  • ładowarka samochodowa
  • 2 baterie akumulatorowe BRC 18650
  • całość zapakowana w kartonik
Dowiedz się więcejShow less
39,99 zł (brutto)
Stan:
Nowy produkt
Index:
00016144 ean 5902802922076
Dodaj do listy życzeń
Opis

Mocna Latarka Czołowa 5LED Lampka Czołówka Cree T6

Znajdująca się w ofercie latarka czołowa to niezwykle przydatne akcesorium o szerokim zastosowaniu. Z powodzeniem mogą z niej korzystać zarówno miłośnicy przyrody, jak również myśliwi. Znakomicie sprawdzi się także do użytku domowego. Będzie również bardzo dobrym rozwiązaniem dla rowerzystów, mechaników samochodowych oraz dla miłośników turystyki pieszej – np. podczas wycieczek w góry.

  • WIELOFUNKCYJNA – latarka czołowa to akcesorium o szerokim zastosowaniu. Z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno przez miłośników przyrody, jak również przez myśliwych. Sprawdzi się także do użytku domowego. Będzie również bardzo dobrym rozwiązaniem dla rowerzystów oraz dla miłośników turystyki piesze.
  • SOLIDNA I TRWAŁA – lampka czołowa wykonana została z wysokiej jakości materiałów: aluminium lotniczego oraz ABS, przez co jest przedmiotem trwałym i solidnym, ponadto jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia oraz na upadki z niedużej wysokości.
  • 4 TRYBY ŚWIECENIA – czołówka LED posiada 4 tryby świecenia do wyboru, dzięki czemu każdy bez problemu dostosujesz ją do swoich bieżących potrzeb. Urządzenie posiada 5 diod LED i zasilane jest 2 bateriami akumulatorowymi, ponadto posiada ładowarkę sieciową oraz samochodową.
  • WYGODNA W UŻYTKOWANIU – latarka czołowa to przedmiot niezwykle wygodny w użytkowaniu, m.in. dzięki regulowanemu paskowi oraz regulowanemu kątowi nachylenia 90 stopni – to Ty wybierasz kąt padania światła w zależności od sytuacji.
  • SPECYFIKACJA – materiał: aluminium lotnicze + ABS; 5 diod LED; 4 tryby świecenia; regulowany pasek; akumulator: 2 x 6800mAh; regulowany kąt nachylenia 90 stopni; wymiary: 5,5/9cm; obwód: 43-62cm; długość: 14,5-24cm; waga: 0,245kg; waga w opakowaniu: 0,33kg.

Prezentowana lampka czołowa wykonana została z wysokiej jakości materiałów: aluminium lotniczego oraz ABS, przez co jest przedmiotem bardzo trwałym i solidnym, ponadto jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia oraz na upadki z niedużej wysokości.

Czołówka LED wyposażona została w 4 tryby świecenia do wyboru. Dzięki tej opcji każdy bez problemu dostosuje ją do swoich bieżących potrzeb. Urządzenie posiada 5 diod LED i zasilane jest 2 bateriami akumulatorowymi, ponadto w zestawie znajduje się ładowarka sieciowa oraz ładowarka samochodowa.

  • tryb 1: świeci główna lampa
  • tryb 2: świecą 4 boczne lampki
  • tryb 3: świeci 5 lampek
  • tryb 4: migają wszystkie lampki
  • podczas pracy zawsze świeci mała czerwona dioda umiejscowiona w tylnej części latarki

Latarka czołowa to estetycznie wykonany przedmiot, który jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, m.in. dzięki regulowanemu paskowi oraz regulowanemu kątowi nachylenia 90 stopni. Dzięki tej ostatniej opcji to Ty wybierasz kąt padania światła, dostosowując go do bieżącej sytuacji i potrzeb.

Nowoczesna czołówka LED to akcesorium, które umożliwia wykonywanie różnych czynności, nawet w ciemności, przy użyciu obu rąk. Konstrukcja latarki czołowej sprawia, że urządzenie jest stabilne i nie ma możliwości zsunięcia się latarki z głowy, a jej niewielkie wymiary i uniwersalny rozmiar sprawiają, że zawsze można mieć ją przy sobie. Jest wygodna w noszeniu i przydatna w każdej sytuacji – z pewnością przyda się każdemu.

 

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
00016144 ean 5902802922076

Opis

STAN
Nowy
Opinie
Brak komentarzy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
ISO Trade
42,00 zł (brutto)

Praktyczny pokrowiec na rower to najlepsza forma na zabezpieczenie jednośladu przed warunkami atmosferycznymi, kurzem czy porysowaniem gdy jest nie używany.

  • materiał: 100% polipropylen
  • polipropylen to materiał o właściwościach wodoodpornych, które nie przepuszczają wilgoci
  • gramatura: 120 g/m2
  • certyfikat: FIRE oraz ATEST PZH
  • rozmiar: uniwersalny
  • wielokrotnego użytku: tak
  • kraj produkcji: Polska
  • wymiary etui: 36/34 cm
  • wymiary: 103/105/62cm
  • waga: 0,501kg

Rower zabezpieczony pokrowcem można bezpiecznie przechowywać zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Pokrowiec nie przyciąga kurzu, doskonale zabezpiecza części roweru pokryte smarem, jak np. łańcuch nie tylko przed wilgocią i wodą, ale również przed kurzem. Tak przechowywany sprzęt jest zawsze gotowy do jazdy natychmiast po wyjęciu z pokrowca.

TRIZAND
52,00 zł (brutto)

MPOCNA POMPKA PODŁOGOWA Z MANOMETREM 16 BAR / 230 PSI

  • kolor: czarny
  • materiał: metal/tworzywo sztuczne
  • ciśnienie max: 16 bar / 230 PSI
  • długość wężyka: 70 cm
  • wymiary: 22 x 13 x 56-92,5 cm
  • waga: 603g
  • waga w opakowaniu: 943g
  • 3 końcówki (igła, końcówka stożkowa wąska, końcówka stożkowa szeroka)
  • produkt fabrycznie nowy

Pompka jest niezawodna i bardzo wydajna z manometrem. Niezastąpiona w domowym warsztacie czy profesjonalnym serwisie. Dzięki końcówkom w łatwy sposób dopasowuje się do różnych rodzajów wentyli.

Pompka oraz końcówki do wentyli mają uniwersalne zastosowanie m.in:

  • pompowanie opon samochodowych
  • pompowanie opon rowerowych
  • pompowanie materacy, kółek, rękawków do pływania
  • pompowanie piłek
Brak na magazynie
ISO Trade
9,99 zł (brutto)

Żelowa nakładka na siodełko rowerowe - idealna dla osób odczuwających dyskomfort w czasie dłużej jazdy na rowerze

  • Nakładka na siodełko wypełniona miękkim i amortyzującym żelem przeznaczone do rowerów zarówno MTB jak i typów do jazdy turystyczno rekreacyjnej.
  • Nakładka żelowa zapewnia wygodną i komfortową jazdę, nawet przy dłuższych wycieczkach..
  • Idealna dla osób odczuwających dyskomfort w czasie dłuższej jazdy na rowerze.
  • Rozmiar uniwersalny - doskonały dla kobiet oraz mężczyzn.
  • Łatwa do założenia za pomocą regulowanego ściągacza.
  • Podnieś komfort jazdy bez znaczącego zwiększania wagi roweru
  • Materiał: część wierzchnia z lycry, część spodnia 100% poliester, siedzisko z żelu i pianki.
  • wymiary max. (dł/szer/wys): 25/17,5/7cm
  • Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.
  • Opakowanie: foliowe

* Sprawdź wymiary siodełka w Twoim rowerze. Nakładka ta nie pasuje do wszystkich siodełek rowerowych.   

TRIZAND
19,90 zł (brutto)

2 SZTUKI - CHWYTY NA KIEROWNICĘ ROWEROWĄ SKRĘCANE - PARA

  • kolor: czarny
  • materiał: guma + aluminium
  • średnica rurki kierownicy: 22mm
  • długość rączki: 13cm
  • waga 136 g
  • waga w opakowaniu: 161 g

W zestawie:

  • 2 rączki
  • 2 zatyczki
  • 4 regulowane pierścienie
  • imbus

** Ewentualny produkcyjny zapach gumy rączek zniknie po zamontowaniu na kierownicy i korzystaniu 1-2 dni. 

Aptel
12,99 zł (brutto)

Zestaw 6 sztuk: Nylonowe struny do gitary klasycznej 

  • Zestaw 6 nylonowych strun do gitary klasycznej
  • Zapewniają ciepłe tony o długim brzmieniu
  • Naciągane w sposób standardowy
  • Struny basowe wyposażone w posrebrzaną owijkę.
  • Materiał: nylon
  • Długość strun: ~100 cm
  • Rozmiary (grubość): E1 0.28 / B2 0.29 / G3 0.32 / D4 0.35 / A5 0.40 / E6 0,43
  • Kolor: przezroczysty
  • Opakowanie: foliowe

Zestaw 6 strun do gitary klasycznej. Wykonane z solidnego nylonu, zapewniając ciepłe tony o długim brzmieniu. Struny basowe zostały wyposażone w dodatkową posrebrzaną owijkę. Naciągane w sposób standardowy.

Aptel
29,99 zł (brutto)

Uniwersalny zasilacz sieciowy z wymiennymi końcówkami regulowanym napięciem

  • Zasilacz posiada zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe oraz przeciwprzepięciowe, które chroni sprzęt przed przepięciami w instalacji elektrycznej.
  • Pasuje do większości modeli notebooków oraz innych urządzeń elektronicznych. Niezastąpiony w domu i w serwisie komputerowym.
  • Urządzenie posiada diodę sygnalizacyjną wskazująca pracę zasilacza.
  • Możliwość regulacji napięcia wyjściowego od 3V do 12V
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Napięcie wejściowe: od 110 do 240V (50/60Hz)
  • Regulowane napięcie wyjściowe (3-12V DC): 3V / 4,5V / 5V / 6V / 7,5V / 9V / 12V
  • Moc (chwilowa): 30W
  • Prąd maksymalny: 1,2A
  • 1x Port USB typu A
  • 6 wtyków:  2.5 x 0.7 / 3.0 x 1.1 / 3.5 x 1.35 / 4.0 x 1.7 / 5.0 x 2.1 / 5.5 x 2.5
  • Budowa wtyku uniemożliwia przypadkową zmianę polaryzacji
  • Wymiary (zasilacz): 8 cm x 5 cm x 3,4 cm
  • Kolor: czarny
  • Produkt fabrycznie nowy 

Przed zakupem prosimy o dokładne sprawdzenie wymiarów gniazda zasilającego w Państwa urządzeniach. Zdarzają się przypadki nietypowych i niepasujących gniazd.

Dostępny - 24h
Inny
7,99 zł (brutto)

Narzędzie do czyszczenia okien 3w1 Wielofunkcyjna ściągaczka do szyb i okien.

Wyposażona w zbiorniczek na wodę oraz spryskiwacz. Umożliwia błyskawiczne zmywanie luster i innych szklanych powierzchni.

Gumowa powierzchnia ułatwia zbieranie wody i pary. Dodatkowy otwór umożliwia jej zawieszenie na haczyku.

  • Wielofunkcyjna ściągaczka do szyb i okien.
  • Wyposażona w zbiorniczek na wodę oraz spryskiwacz.
  • Umożliwia błyskawiczne zmywanie luster i innych szklanych powierzchni.
  • Gumowa powierzchnia ułatwia zbieranie wody i pary.
  • Dodatkowy otwór umożliwia jej zawieszenie na haczyku.

Specyfikacja:

  • Materiał: plastik PP + guma
  • Długość: 31 cm
  • Szerokość: 24,5 cm
  • Szerokość (szczotka): 4,5 cm
  • Kolor: biało-niebieski
  • Opakowanie: foliowe

Niezastąpione narzędzie do utrzymania czystości w Twoim domu. Ta wielofunkcyjna myjka do okien i kabin prysznicowych została zaprojektowana z myślą o wygodzie i efektywności, umożliwiając szybkie i dokładne sprzątanie.

 

Dostępny - 24h
Aptel
12,99 zł (brutto)

Komplet zawiera 16 najważniejszych narzędzi służących do regulacji roweru. Całość została zamknięta w kompaktowej formie scyzoryka. Po złożeniu mieści się w dłoni, jest łatwy do przechowywania, np. kieszeni lub w sakwie rowerowej. W zestawie znajdują się klucze imbusowe, wkrętaki, nasadki wraz z adapterem, a także klucze płaskie oraz specjalny klucz do szprych.

  • zestaw 16 najważniejszych narzędzi rowerowych
  • klucze imbusowe, wkrętaki, nasadki, adapter, klucze płaskie, klucz do szprych
  • po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i z łatwością zmieści się w dłoni, kieszeni, sakwie
  • produkt fabrycznie nowy
  • opakowanie w folię

W zestawie: 

  • imbusy 2, 2.5, 3, 4, 5, 6
  • klucz płaski 8, 10, 15mm oraz klucz do szprych 14GE
  • adapter do nasadek
  • nasadki 8, 9, 10mm
  • wkrętak płaski i krzyżowy
Brak na magazynie
TRIZAND
17,00 zł (brutto)

Pas Taktyczny Militarny Wojskowy Survival + Klamra

  • materiał: nylon, pozostałe: stop cynku + poliester + aluminium
  • udźwig pasa otwartego: 12kN
  • udźwig pasa zamkniętego: 24kN
  • szerokość klamry: 5 cm
  • szerokość materiału pasa: 3,8 cm
  • obwód pasa maksymalnie: 115 cm
  • długość pasa: 119 cm
  • długość całkowita: 125 cm
  • waga: 208g

Pamiętaj, że w terenie liczy się wygoda. Postaw na praktyczne akcesoria odzieżowe. Wybierz pas taktyczny do spodni i ciesz się nieskrępowaną przygodą. Pas to gwarancja najwyższej jakości, dzięki czemu na długo zagości w Twoim ekwipunku.

Uniwersalne zastosowanie:

  • na biwak
  • na wyprawę w góry
  • na narty
  • na rower
  • na kajak
  • do wspinaczki
  • na co dzień
TRIZAND
16,99 zł (brutto)

UCHWYT NA BIDON BUTELKĘ KUBEK / ROWER / WÓZEK / JACHT / ŁÓDKA / WĘDKARSTWO

  • Wiele możliwości zamontowania tego uchwytu
  • Uchwyt który ułatwi transport napoju w różnych pojemnikach
  • Solidne wykonanie łatwy montaż

Uchwyt na bidon to element wyposażenia roweru, który służy do wygodnego transportowania butelki z wodą lub innym napojem podczas jazdy rowerem lub spaceru z wózkiem. Uchwyt taki jest zazwyczaj zamocowany na kierownicy roweru lub sztycy podsiodełkowej. 

  • uniwersalne zastosowanie
  • mocowanie na śrubę z klipsem
  • elastyczne boczne łapki
  • do rożnych kierownic (rower, wózek, motocykl, kosiarka itp.)
  • 3 etapowa regulacja wysokości na uchwycie
  • możliwość montażu w pionie lub poziomie
  • uchwyt na  bidon
  • uchwyt na kierownicę
  • pozwala to na łatwe i szybkie sięganie po bidon podczas jazdy
  • kolor: czarny
  • materiał: tworzywo sztuczne ( polipropylen)
  • średnica pomiędzy łapkami: 7 - 8 cm
  • wymiar: 14,5 x 14 cm
  • waga: 98 g
  • waga w opakowaniu: 100 g
  • produkt fabrycznie nowy 
ISO Trade
29,99 zł (brutto)

PRAKTYCZNE SKŁADANE WIADRO SILIKONOWE 10L

  • możliwość składania
  • uchwyt
  • otwór na wieszak
  • pojemność: 10l
  • materiał: silikon + tworzywo sztuczne
  • wymiary: 31/31/24cm
  • 4 poziomy wysokości: 5-12-18-24cm
  • waga: 0,504kg

Prezentowane wiadro silikonowe jest uniwersalne w zastosowaniu. Zostało zaprojektowane w taki sposób, by można ją było wykorzystać do wielu czynności.

Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, dlatego bez problemu zmieści się praktycznie w każdym miejscu, więc będzie można go zabrać również jako bagaż.

Będzie idealnym rozwiązaniem zarówno w gospodarstwie domowym, np. w łazience jako koszt na pranie i bieliznę, jak również w turystyce, na żaglówce i na pikniku, gdzie można go wykorzystać jako jedną z najprzydatniejszych rzeczy kuchennych, zarówno pod namiot, jak i domku letniskowego.

Aptel
26,00 zł (brutto)

Kompletny zestaw do szycia wyposażony w aż 129 elementów. Doskonały prezent dla każdego na każda okazję! 

Wszystkie akcesoria zostały wykonane z solidnych materiałów i doskonale leżą w dłoni, przez co nadają się również dla profesjonalistów. W praktycznym etui zapinanym na zamek błyskawiczny znalazło się miejsce dla szeregu akcesoriów (igły, nici, agrafki, nożyczki, miarka itp.).

  • 30 wysokiej jakości igieł wykonanych z aluminium.
  • W komplecie aż 40 nici w różnych kolorach.
  • Szeroki zakres rozmiarów igieł.
  • Mnogość dodatkowych akcesoriów (np. agrafki, nożyczki, naparstek czy miarka).
  • Praktyczne etui zamykane na zamek błyskawiczny.
  • Doskonałe zarówno dla amatorów jak i dla profesjonalistów.
  • Materiał: aluminium / metal / tworzywo sztuczne
  • Ilość elementów w zestawie: 129
  • Wymiary etui: 17,5 cm x 12 cm x 3 cm
  • Kolor: mix kolorów
  • Opakowanie: etui
  • Całość fabrycznie nowa

Super zestaw na rozpoczęcie swojej przygody z szyciem oraz dla wszystkich którzy już mają praktykę i potrzebują uzupełnić swoje zasoby krawieckie. 

W zestawie:

  • Kolorowe nici (40)
  • Igły (30)
  • Szpilki perłowe (40)
  • Naparstek (1)
  • Igła dziewiarska (1)
  • Zatrzaski (4)
  • Szydełko 3,5 mm (1)
  • Rozpruwacz do szwów (1)
  • Biała kredka (1)
  • Centymetr krawiecki (1)
  • Nożyczki (1)
  • Lupa (1)
  • Białe guziki (3)
  • Agrafki (2)
  • Nawlekacz igieł (1)
  • Kompaktowe etui na zamek błyskawiczny
Brak na magazynie
Aptel
29,00 zł (brutto)

Duży, kompletny zestaw linek, pancerzy i końcówek do hamulców oraz przerzutek rowerowych.

  • Wyposażony w aż 36 komponentów wysokiej jakości, które ułatwiają serwis roweru i wymianę zużytych elementów.
  • Zadbaj o swój jednoślad już dziś i porządnie przygotuj go do sezonu!

Specyfikacja:

  • Materiał: stal nierdzewna + plastik PP + teflon
  • Ilość elementów w zestawie: 36
  • Kolor: jak na zdjęciu
  • Opakowanie: foliowe

W zestawie (36):

  • Pancerz przerzutki teflonowy (4 mm) - 200 cm
  • Pancerz hamulca teflonowy czarny (4,6 mm) - 250 cm
  • Linka hamulca przedniego (1,3 mm) - cięgno 110 cm
  • Linka hamulca tylnego (1,3 mm) - cięgno 170 cm
  • Linka przerzutki tył (1 mm) - 209 cm
  • Linka przerzutki przód (1 mm) - 155 cm
  • 10x aluminiowa końcówka linki (srebrna)
  • 10x końcówka pancerza przerzutki (plastikowa czarna)
  • 8x końcówka pancerza hamulca (metalowa srebrna)
  • 2x fajka (czarna)
Brak na magazynie
Aptel
27,00 zł (brutto)

Uniwersalny uchwyt rowerowy do telefonu. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na trudne warunki atmosferyczne.

Możliwość zmiany szerokości uchwytu, obrotu wokół własnej osi w płaszczyźnie 360 stopni oraz regulacji nachylenia stosownie do potrzeb użytkownika.

Pasuje do wszystkich smartfonów o przekątnej ekranu od 4,5 do 6,7''. Łatwy montaż na kierownicy roweru za pomocą uchwytu z zaciskiem.

Cechy i specyfikacja produktu:

  • Uniwersalny uchwyt rowerowy do telefonu.
  • Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na trudne warunki atmosferyczne.
  • Możliwość zmiany szerokości uchwytu, obrotu wokół własnej osi w płaszczyźnie 360 stopni oraz regulacji nachylenia stosownie do potrzeb użytkownika.
  • Pasuje do wszystkich smartfonów o przekątnej ekranu od 4,5 do 6,7''.
  • Łatwy montaż na kierownicy roweru za pomocą uchwytu z zaciskiem.

Specyfikacja:

  • Materiał: plastik (ABS)
  • Rozmiar telefonu: do 6,7''
  • Montaż: na kierownicy (średnica 20 do 26 mm)
  • Szerokość uchwytu (regulowana): od 60 do 92 mm
  • Pełna regulacja nachylenia i ustawienia (łożysko kulowe)
  • Wymiary (uchwyt): 10 cm x 13 cm x 9 cm
  • Kolor: czarny
  • Produkt fabrycznie nowy, opakowanie foliowe
ISO Trade
9,99 zł (brutto)

MOCNA TAŚMA DWUSTRONNA

  • przezroczysta,
  • wielokrotnego użytku,
  • samoprzylepna,
  • dwustronna,
  • długość: 3m,
  • wymiary: 3/12/12cm,
  • waga: 0,172kg

Taśma dwustronna przezroczysta to uniwersalny produkt, który ma wiele zastosowań. Można ją wykorzystać m.in. do zawieszania obrazów na ścianie, a także do mocowania różnych przyrządów.

Sprawdzi się również do zdjęć lub kabli, a także do dywanu. Przyda się więc zarówno w łazience, jak i w kuchni oraz w salonie, biurze, sypialni, a nawet w samochodzie.

Brak na magazynie
Aptel
34,99 zł (brutto)

W zestawie 

  • kabel Play&Charge do pada z konsoli XBOX 360 służący do grania i jednoczesnego ładowania akumulatorka 
  • bateria akumulator pojemność 800 mAh NiMH, która zapewni dłuższą rozrywkę.

Zestaw umożliwia ładowanie baterii akumulatora bezprzewodowego Joypada XBOX 360 podczas gry! Pozwala zaoszczędzić pieniądze na potrzebie ciągłego kupowania zwykłych baterii.

  • Bateria wielokrotnego użytku / ładowania do padów z konsoli Microsoft XBOX 360.
  • Napięcie wyjściowe: DC 2.7V (300 mA) Pojemność akumulatora: 800 mAh NiMH
  • Kabel połączeniowy 1,5m

* Czas korzystania z baterii (akumulatorka) zależy od wielu czynników jak np. czas ładowania, źródło ładowania, temperatura np. za wysoka temperatura, wibracje na padzie..itd. Proszę pamiętać że akumulatorki nieładowane przez dłuższy czas mogą sprawiać problem z ponownym naładowaniem.

Akumulator ma oznaczenie 4800mAh ale jego pojemność rzeczywista to 800mAh. Wystarczy to na dłuższy czas grania i pozwoli zaoszczędzić na ciągłym kupowaniu baterii.

Pady widoczne na zdjęciach nie znajdują się w zestawie

Zestaw przeznaczony do padów z konsoli XBOX 360 nie pasuje do Xbox One

Brak na magazynie
JELLICO
99,00 zł (brutto)

Super Głośnik Bluetooth Jellico DS360 - dźwięk 360

  • Odkryj nowy wymiar dźwięku z głośnikiem Jellico DS3! Ten kompaktowy i stylowy głośnik to idealne połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu, który zaspokoi potrzeby każdego miłośnika muzyki. 
  • Zanurz się w świecie doskonałego dźwięku z głośnikiem Jellico DS3, doskonale sprawdzi się również do gier czy pracy na PC. Podłącz głośnik do gniazda Jack w PC czy laptopie i ciesz się doskonałym dźwiękiem. 
  • Wzmocnienie basu: Dzięki zaawansowanej technologii wzmocnienia basu, głośnik Jellico DC3 zapewnia głęboki, pełny dźwięk, który sprawi, że każda piosenka nabierze nowego wymiaru.
  • Wodoodporność IPX5: Nie martw się o deszcz czy rozlane napoje – Jellico DC3 jest odporny na wilgoć, co czyni go idealnym towarzyszem podczas letnich pikników, plażowania czy treningów na świeżym powietrzu
  • Wbudowany mikrofon: Głośnik wyposażony jest w wysokiej jakości mikrofon, co umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym. Dzięki temu możesz pozostać w kontakcie z bliskimi, nie rezygnując z komfortu słuchania muzyki.

Jellico DC3 to doskonały wybór dla tych, którzy szukają stylowego i funkcjonalnego głośnika, który sprosta każdemu wyzwaniu. Przygotuj się na niezapomniane chwile z muzyką w tle!

  • Typ dźwięku: Bezprzewodowe audio
  • System kanałów: mono
  • Wersja: bezprzewodowa V5.2
  • Obsługiwane protokoły: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
  • Częstotliwość robocza: 2,402 GHz-2,480 GHz
  • Efektywna odległość: ≤ 10 m
  • Optymalna odległość połączenia: <1m
  • Maksymalna moc dźwięku: 5,4 W
  • Pasmo przenoszenia: 100 Hz-18 kHz
  • Głośnik: średnica głośnika: 57 mm * 1 + membrana basowa
  • Wbudowany akumulator: akumulator -3,7V, 1200mAh
  • Czas muzyki: 2-3 godziny (80% głośności)
  • Czas rozmów: >3 godziny (90% głośności)
  • Standard wejścia ładowania: DC-5V
  • Czas ładowania: około 3h
  • W zestawie: Przewód 3,5mm, Kabel USB C do ładowania głośnika
  • Produkt fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany w karton

Idealny pomysł na prezent na każda okazję

Uwaga! Przed pierwszym połączeniem głośnika przez bluetooth np. z telefonem najpierw musisz naładować akumulatorek, ładując minimum 1-2 godziny. Głośnik pokaże się na liście urządzeń bluetooth jako DS3. Zmiana funkcji na Radio FM przyciskiem M, aby poprawić sygnał szukania stacji podłącz kabel jack i wybierz przyciskiem M opcje FM mode, kabel będzie służyć jako dodatkowa antena i poprawi trochę jakość sygnału. Z powodu braku anteny w głośniku stacje radiowe będą lepiej szukane na zewnątrz, aby poprawić sygnał można dokupić dodatkową antenę z wtykiem mini jack.

Brak na magazynie
Aptel
5,99 zł (brutto)

Kabel 2w1 Mini USB - USB + miniJack 3,5mm.

  • Pasuje miedzy innymi do głośników przenośnych, które ładuje się przez złącze miniUSB i jednoczesnie te złącze pełni funkcję wejścia Line in (AUX).
  • Długość: 50cm
  • Kolor: czarny
  • Produkt fabrycznie nowy
  • Opakowanie OEM (brak oryginalnego opakowania) 

* Głośnik i telefon widoczne na zdjęciach nie znajdują się w zestawie z kabelkiem ! 

Dostępny - 24h
Inny
24,99 zł (brutto)

Kabel component do konsoli Sony Playstation 2 i nowej Playstation 3

  • kabel component do konsoli Sony Playstation 2 i nowej Playstation 3
  • dzięki niemu uzyskasz najwyższą krystaliczną jakość obrazu
  • współpracuje z rozdzielczością :1080i, 1080p, 720i, 720p
  • pasuje również do telewizorów HD ready
  • możliwość podłączenia przez wejście component do monitorów LCD, TV Plazmy czy projektorów
  • długość kabla ~ 1,80m

Uwaga! Przed podłączeniem kabla component do konsoli PS2, należy najpierw podłączoną konsolę na zwykłym kablu przestawić w opcjach konsoli na sygnał componentowy YPRV. Po tej zmianie należy podłączyć kabel component do PS2! 

Dostępny - 24h
Inny
6,99 zł (brutto)

Bardzo przydatna część zamienna dla joypada XBOX360. Jak wiadomo z powodu długiego grania i częstej wymiany baterii w padzie pokrywa ulega uszkodzeniu. Teraz mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Obudowa, gniazdo do baterii kontrolera / pada od Microsoft XBOX 360.

  • Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.
  • Estetyczna obudowa / gniazdo dla baterii do kontrolera XBOX-a 360.
  • Idealny zamiennik w wypadku zagubienia bądź zużycia oryginalnej baterii!
  • Wystarczy umieścić w środku 2 standardowe baterie /akumulatorki AA, umieścić w odpowiednim gnieździe pada i gotowe!
  • Materiał: Plastik.
  • Wymiary: standardowe dla kontrolera od XBOX 360.
  • Kolor: czarny.

W zestawie:

  • 1 klapka / obudowa do baterii pada od XBOX 360.
Dostępny - 24h
Inny
17,99 zł (brutto)

Wysokiej jakości kabel do Pada xbox 360 na USB umożliwiający podłączenie przewodowego Pada XBOX 360 do komputera, laptopa przez port USB. 

  • Kabel jest kompatybilny m.in. z gitarą X-plorer, guitar Hero, kierownicą Joytech, perkusją i inne
  • Pasuje do każdej gry na PC, która obsługuje joystick lub gamepad kontroli
  • Długość kabla to ok. 20 cm

Kabel pasuje między innymi do gitary X-plorer, kierownicy Joytech, perkusji, guitar Hero itp. Kabel współpracuje z każdą grą na PC, która obsługuje joystick lub gamepad kontroli. Kabel ma koło 20cm.

** Pad Xbox 360 widoczny na zdjęciu nie znajduje się w zestawie. Czarny kabel widoczny na zdjęciu nie znajduje się w zestawie. Tak jak widać na zdjęciu obok jest to kabel od pada Xbox 360, który jest na stałe zamocowany w padzie. Zdjęcie pokazuje w jakim celu, jak podłączyć można szary adapter, który tylko jest przedmiotem tej oferty.

Brak na magazynie
Aptel
44,00 zł (brutto)

Stacja dokująca - ładowarka na 2 akumulatorki od kontrolerów konsoli Microsoft XBOX 360. W skład pakietu wchodzą również 2 zapasowe akumulatorki do padów! Niezbędny zestaw dzięki któremu zaoszczędzisz czas na dodatkowe doładowywanie akumulatorów! Nie będziesz już musiał przerywać gry i mozolnie czekać na naładowanie się ogniw!

  • Ładowarka mikroprocesorowa dedykowana do baterii kontrolerów Microsoft XBOX 360.
  • Stacja jest kompatybilna ze wszystkimi typami akumulatorków do bezprzewodowych padów od XBOX 360!
  • Ładuje 1 akumulatorek około 2 godziny, a 2 akumulatorki jednocześnie w około 4 godziny.
  • Elegancki wygląd i długi kabel zasilający - stację można postawić na biurku lub na półce obok swojej konsoli XBOX 360.
  • 2 zapasowe akumulatorki w komplecie!
  • Kolor: czarny
  • Opakowanie: w kartonik
  • Produkt fabrycznie nowy

* Ważna informacja ! Czasem trzeba poprawić akumulatorek w gnieździe stacji dokującej, poruszaj akumulatorkiem w ładowarce. 

Wysokiej jakości stacja ładowania akumulatorków do kontrolerów Xbox 360

  • w zestawie dwa akumulatory NiMH (2 x 4800mAh) oraz ładowarka stacja dokująca z możliwością ładowania z gniazdka sieciowego
  • Akumulatorki, baterie z tego zestawu pasują do kabla Play & Charge który umożliwia jednoczesną grę i ładowanie baterii. (kabel ten nie znajduje sie w zestawie)

Umożliwia ładowanie 1 lub 2 akumulatorków jednocześnie. Proces ładowania jest w pełni automatyczny za sprawą wbudowanego mikroprocesora który kontroluje stan naładowania akumulatora. Po maksymalnym naładowaniu mikroprocesor automatycznie zmienia tryb pracy na podtrzymywanie ładowania, dodatkowy układ zabezpiecza akumulatorki przed przeładowaniem.

Dostępny - 24h
Aptel
13,99 zł (brutto)

Kabel USB - micro USB do ładowania pada XBOX ONE, DualShock 4. Oczywiście idealnie nadaje się również do ładowania innych urządzeń, oraz przesyłu danych! 

  • Wysokiej jakości kabel USB - micro USB 
  • Kabel w eleganckim nylonowym oplocie poprawiającym wytrzymałość kabla na zginanie.
  • Możliwość ładowania kontrolerów XBOX One, PS4 i innych urządzeń
  • Ze względu na sporą długość 3 metry kabel umożliwia jednoczesną grę i ładowanie pada
  • możliwość przesyłania danych między urządzeniem i PC 
  • Zastosowanie: do kamer i aparatów cyfrowych oraz najnowszych telefonów Nokia, Samsung, HTC, Blackberry....
  • USB A męski - micro USB B męski 5 Pin
  • Długość ~ 3 m
  • Produkt fabrycznie nowy
  • Opakowanie: folia

Kabel USB - micro USB do ładowania pada XBOX ONE, DualShock 4, oraz do wszystkich urządzeń zgodnych ze standardem Micro USB.

Takich jak:

  • aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, MP3 MP4, kamera, dyktafon

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj