Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Sports Champions 2 PS3 PL

Marka:
Brak na magazynie

Sports Champions 2 jest drugą odsłoną wyjątkowo popularnego zestawu sportowych gier zręcznościowych. 

  • Platforma konsola PS3
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Wersja językowa gry Polska
  • Okładka, pudełko Polska
  • Gatunek sportowa
  • Ilość graczy 1 - 4
  • Gra do działania wymaga kontrolera ruchu MOVE oraz kamery PS3

Tytuł przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających kontroler ruchu PlayStation Move.

Dowiedz się więcejShow less
26,90 zł (brutto)
Dostępny - 24h
Data dostępności: 2017-09-20
Stan:
Używane
Index:
BCES-00795
Dodaj do listy życzeń
Opis

Sports Champions uczestniczymy w wielu różnorodnych konkurencjach sportowych, gdzie musimy wykazać się sporą zręcznością i umiejętnościami manualnymi. Należy mieć na uwadze, że gra jest przeznaczona z myślą o kontrolerach PlayStation Move, a więc nie zagramy w nią przy użyciu standardowego pada. Całość mocno przypomina serię Wii Sports i jest stworzona z myślą o podobnej grupie odbiorców

  • Okładka gry może być w języku polskim, lub w innym języku (w zależności od dostawy). 
  • Sama gra jest na 100% w polskiej wersji.

 

Gra zręcznościowa, w której bierzemy udział w szeregu konkurencji sportowych. Z racji na swój charakter i obecny element współzawodnictwa, szczególnie dobrze sprawdza się ona w większym gronie osób.

Sports Champions uczestniczymy w wielu różnorodnych konkurencjach sportowych, gdzie musimy wykazać się sporą zręcznością i umiejętnościami manualnymi. Należy mieć na uwadze, że gra jest przeznaczona z myślą o kontrolerach PlayStation Move, a więc nie zagramy w nią przy użyciu standardowego pada. Całość mocno przypomina serię Wii Sports i jest stworzona z myślą o podobnej grupie odbiorców.

Szczególną zaletą tej pozycji jest dokładne odwzorowanie naszych ruchów przed telewizorem na to co dzieje się na ekranie. Wszystkie nasze zagranie w poszczególnych dyscyplinach znajdują swoje odzwierciedlenie w wirtualnym świecie, dzięki czemu do zabawy może przystąpić każdy – nawet osoba nie mająca dotychczas do czynienia z grami wideo.

Jedną z dostępnych konkurencji jest pojedynek na arenie, gdzie dwóch graczy walczy ze sobą na miecze. Potyczka kończy się po odebraniu przeciwnikowi całej energii, a rozgrywka i sposób walki nie ma wiele wspólnego z realizmem. Ciekawą sprawą jest też strzelanie łukiem. Przy celowaniu następuje przejście do widoku FPP, ale całość prezentuje się dość arcade’owo – nie trzeba się zbyt mocno wysilać by trafiać do celu.

Inną z możliwości jest siatkówka plażowa – niektóre ruchy (między innymi skakanie do uderzeń) są wykonywane automatycznie przez konsolę, a gracz musi się martwić jedynie o uderzenie piłki w odpowiednim momencie i z odpowiednią siłą. W grze znalazło się też miejsce dla nietypowej dyscypliny sportowej zwanej bocce. Gracze rywalizują na niewielkim boisku, wyrzucając specjalne kule w odpowiednie miejsca. Punkty otrzymuje ten, którego kula znajduje się najbliżej tej najmniejszej, wyrzucanej na początku rozgrywki. To tylko część konkurencji w tej produkcji, bowiem znaleźć można jeszcze między innymi konkurs rzutu dyskiem, czy tenis stołowy (ping-pong). Różnorodność jest spora i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Uwagę zwraca kiepska animacja postaci w poszczególnych dyscyplinach. Ruchy są sztywne, a oprawa graficzna stosunkowo prosta – wyraźnie widać, że nie są to elementy, na które twórcy zwracali szczególną uwagę. Te wady znikają jednak w momencie, gdy przed konsolą siada kilka osób – współzawodnictwo ze znajomymi sprawia, że zabawa nabiera rumieńców i tak naprawdę dopiero w trybach wieloosobowych najbardziej się rozkręca.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
BCES-00795

Opis

STAN
Używany
PLATFORMA
Sony PlayStation 3 (PS3)
OPAKOWANIE
Oryginalne pudełko
WERSJA JĘZYKOWA
Polska
Polska - Dubbing PL
WIEK
12+
POCHODZENIE
Produkt oryginalny
LICZBA GRACZY
1-4 graczy
Opinie
Brak komentarzy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
CODEMASTER
79,00 zł (brutto)

Grid Legends PS4 PL Powrót Legendy Wyścigów

  • Platforma konsola PS4 Sony Playstation 4
  • Gra Nowa i oryginalnie zapakowana w folię 
  • Wersja - Pudełkowa gra na płycie 
  • Gatunek: Wyścigi
  • Wersja językowa gry: Polskie napisy PL
  • Okładka (pudełko) w  innym języku: np. hiszpański, angielski..
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): 3 +
  • Ilość graczy 1
Brak na magazynie
DISNEY
54,99 zł (brutto)

Gry utrzymane w konwencji zabawy klockami LEGO polubili już miłośnicy Batmana, Indiany Jonesa, Harry'ego Pottera czy Luke'a Skywalkera. Kolejne dzieło brytyjskiego studia deweloperskiego Traveller's Tales przygotowane zostało z myślą o fanach morskich przygód Jacka Sparrowa i jego kompanów z filmowego cyklu Piraci z Karaibów. Koncern Disney Interactive, który jest wydawcą LEGO Pirates of the Caribbean zadbał też, by premiera zbiegła się w czasie z wejściem na ekrany kin czwartej części megaprodukcji z Johnnym Deppem w roli głównej - Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides.
 

  • Platforma konsola PS3
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Wersja językowa gry Polska 
  • Gatunek Przygodowa
  • Ilość graczy 1 - 2 graczy
Brak na magazynie
ACTIVISION
39,00 zł (brutto)

Gra Call of Duty: Modern Warfare 2 

  • Platforma - PS3 Sony Playstation 3
  • Rodzaj - Gra akcji, strzelanka 
  • Stan - używana w pełni sprawna
  • Wersja - Pudełkowa gra na płycie
  • Wersja językowa - Polska napisy PL
  • Tryb gry: 1 - 4 graczy

Saga Call of Duty zwykle przenosi nas do czasów II Wojny Światowej. W przypadku czwartej odsłony, czyli wspomnianego Modern Warfare, autorzy postanowili zrezygnować z tego okresu historycznego na rzecz współczesności, skupiając się na realiach obecnej armii, pełnej technologicznych nowinek i gadżetów. Ekipa z Infinity Ward postanowiła ponownie podjąć ten temat także w tym tytule.

Brak na magazynie
DEEP SILVER
24,90 zł (brutto)

Dead Island jest brutalną grą akcji, w której wydarzenia obserwuje się z perspektywy pierwszej osoby. Podstawową atrakcją tego tytułu jest możliwość uczestniczenia w licznych i wyjątkowo efektownych starciach z udziałem nieumarłych stworów.

  • Platforma konsola: Sony Playstation PS3
  • Gra używana w pełni sprawna, płyta bez żadnej ryski
  • Wersja - Pudełkowa gra na płycie 
  • Gatunek: Akcja, Horror, Zombie 
  • Wersja językowa gry: Angielska
  • Okładka (pudełko) Angielska
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): 18+
  • Ilość graczy 1
  • Tryb multiplayer: Internet
Dostępny - 24h
HELLO GAMES
79,99 zł (brutto)

No Man’s Sky to niezwykle ambitna, mocno stylizowana opowieść w klimacie sci-fi, w której wędrujesz przez proceduralnie generowane galaktyki. Odkrywaj nieskończoną liczbę różnorodnych, niebezpiecznych układów gwiezdnych, zbieraj rzadkie surowce, handluj z obcymi formami życia, zasiedlaj planety i szukaj odpowiedzi na największe tajemnice wszechświata.

  • Platforma konsola PS4
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Wersja językowa gry Angielska
  • Gatunek Przygodowa 
  • Ilość graczy 1 - gracz
Brak na magazynie
POZOSTAŁE
29,99 zł (brutto)

LittleBigPlanet jest wyjątkowo dynamiczną platformówką, przygotowaną dla użytkowników konsoli Sony PlayStation 3. Little Big Planet jako pierwsza w przypadku tejże konsoli pozwala na prawie bezgraniczną ingerencję w przebieg rozgrywki. Gracz trafia na niewielką planetę, której granice nieustannie rozszerzają się podczas zabawy. Autorzy dali sposobność do dowolnego planowania i kreowania wyglądu swoich postaci, lokacji, a także możliwość udostępniania ich innym graczom przez Internet.

  • Platforma konsola PS3
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Wersja językowa gry Polska 
  • Gatunek Przygodowa
  • Ilość graczy 1 - 4 graczy
WARNER BROS INTERACTIVE
59,00 zł (brutto)

Gra Lego Marvel Super Heroes PS Vita PL

  • Platforma konsola PS Vita Sony Playstation Vita
  • Gra Nowa i oryginalnie zapakowana w folię 
  • Wersja - Pudełkowa gra kartriżu
  • Wersja językowa gry: Polskie napisy PL
  • Okładka (pudełko) Hiszpańska, angielska lub inna
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): 7 +

LEGO Marvel Super Heroes jest kolejną odsłoną wyjątkowo popularnego cyklu familijnych zręcznościówek, rozgrywających się w światach zbudowanych z plastikowych klocków LEGO. 

Brak na magazynie
SONY
179,99 zł (brutto)

Wiedza to potęga na konsoli PlayStation 4 to produkcja towarzyska, w której samotnie lub wraz z innymi osobami uczestniczymy w różnego rodzaju quizach wiedzy.

  • Platforma: Playstation 4 PS4
  • Gra używana w pełni sprawna (płyta bez żadnej ryski) 
  • Wymagania sprzętowe: konsola PlayStation 4, smartfon + aplikacja
  • Język gry: polska (dubbing)
  • Okładka w polskiej wersji
  • Tryb gry: singleplayer, multiplayer
  • Ograniczenia wiekowe (PEGI): 12+
  • Rozrywka: PlayLink
  • Rodzaj gry: imprezowa

Gra wykorzystuje technologię PlayLink – po pobraniu na smartfon lub tablet darmowej aplikacji, ta łączy się z konsolą, dzięki czemu rozgrywka toczy się nie z wykorzystaniem padów, lecz urządzeń mobilnych. Odpowiedzi udzielamy, korzystając ze smartfona (z systemem Android oraz iOS) z zainstalowaną darmową aplikacją PlayLink, która łączy urządzenie z konsolą.

Brak na magazynie
UBISOFT
39,99 zł (brutto)

MotionSports Play for Real to kompilacja zręcznościowych gier sportowych wykorzystująca sensor Kinect, który pozwala na sterowanie za pomocą własnego ciała.

  • Platforma: Xbox 360
  • Stan: Używana w pełni sprawna
  • Wersja: Pudełkowa - Gra na płycie
  • Wersja językowa gry: Angielska inna
  • Gatunek: Wymagany jest Kinect 
  • Przedział wiekowy 12+
Dostępny - 24h
EA SPORTS
12,00 zł (brutto)

FIFA 13 to kolejna odsłona najpopularniejszego symulatora piłki nożnej tworzona przez kanadyjskie studio EA Sports.

  • Platforma - PS3 Sony Playstation 3
  • Gra sportowa, piłka nożna
  • Stan - Używana w pełni sprawna
  • Wersja - Pudełkowa gra na płycie
  • Wersja językowa gry - Polska, Angielska, Niemiecka, inna
  • Tryb gry: 1 - 4 graczy
Brak na magazynie
UBISOFT
69,90 zł (brutto)

Assassin's Creed Valhalla

  • Gatunek: Przygodowa gra akcji 
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI) 18
  • Platforma: PS5
  • Wersja językowa: Polska (napisy)
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Płyta bez żadnej ryski 
  • Pudełko, okładka widoczne na zdjęciach

W Assassin’s Creed® Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj tajemniczy, piękny, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków. Najeżdżaj na swoich wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy  polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli.

Brak na magazynie
ACTIVISION
19,99 zł (brutto)

Quantum of Solace jest hybrydą FPS-a i gry TPP, opartą na dwóch filmach o przygodach Jamesa Bonda. Obejmuje ona wydarzenia zarówno z Quantum of Solace, jak i z Casino Royale.

  • Platforma: PS3 Sony Playstation 3
  • Gra akcji, wojna, strzelanaka
  • Stan - używana w pełni sprawna
  • Wersja - Pudełkowa gra na płycie
  • Wersja językowa - Angielska
  • Tryb gry: 1-gracz
SQUARE ENIX
45,01 zł (brutto)

Gra Kingdom Hearts III PS4 Nowa

  • Platforma: PS4 Sony PlayStation 4
  • Gatunek: Akcja / jRPG / Fantasy
  • Wersja pudełkowa z grą na płycie
  • Gra NOWA, pudełko oryginalnie zafoliowane
  • Wersja językowa gry: Angielska, inna 
  • Okładka (pudełko) Angielska, Włoska, Francuska, lub w innym języku
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI) 12+
  • Ilość graczy: 1
Brak na magazynie
CAPCOM
59,90 zł (brutto)

Gra Resident Evil 2 

  • Platforma konsola Xbox One / Xbox One S / Xbox One X
  • Gatunek:  Horror, Akcja, Strzelanina
  • Wersja pudełkowa gra na płycie
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Płyta bez żadnej ryski 
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI) 18+
  • Wersja językowa: Angielska, napisy PL
  • Okładka pudełko gry: EU w innym języku 
  • Ilość graczy 1

Resident Evil 2 arcydzieło, które zdefiniowało gatunek survivalowego horroru, powraca! Gra została całkowicie przebudowana, aby jak najbardziej pogłębić opowiadaną historię. Dzięki wykorzystaniu opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine,

Resident Evil 2 zaoferuje świeże spojrzenie na tę klasyczną sagę: niezwykle realistyczne efekty wizualne, wciągający a jednocześnie przerażający dźwięk towarzyszący rozgrywce. Nowością będzie kamera zza ramienia bohatera oraz szereg modyfikacji mechaniki rozgrywki w stosunku do pierwowzoru.

 

Brak na magazynie
WARNER BROS INTERACTIVE
59,90 zł (brutto)

Mortal Kombat 11 jest najnowszą odsłoną powszechnie docenianej przez krytyków serii, w której użytkownicy doświadczą świata walki z wyjątkowej, jeszcze bliższej perspektywy.

  • Platforma: PS4 Sony PlayStation 4
  • Stan gry - używana w pełni srawna
  • Wersja - Pudełkowa gra na płycie
  • Wersja językowa - PL napisy 
  • Okładka (pudełko) w polskiej, angielskiej lub innej wersji językowej
  • Ilość graczy 1-2
Brak na magazynie
Aptel
39,99 zł (brutto)

W zestawie 

  • kabel Play&Charge do pada z konsoli XBOX 360 służący do grania i jednoczesnego ładowania akumulatorka 
  • bateria akumulator pojemność 4800 mAh NiMH, która zapewni dłuższą rozrywkę.

Zestaw umożliwia ładowanie baterii akumulatora bezprzewodowego Joypada XBOX 360 podczas gry! Pozwala zaoszczędzić pieniądze na potrzebie ciągłego kupowania zwykłych baterii.

  • Bateria wielokrotnego użytku / ładowania do padów od konsoli Microsoft XBOX 360.
  • Napięcie wyjściowe: DC 2.7V (300 mA) Pojemność akumulatora: 4800 mAh NiMH
  • Kabel połączeniowy 1,5m

* Czas korzystania z baterii (akumulatorka) zależy od wielu czynników jak np. czas ładowania, źródło ładowania, temperatura np. za wysoka temperatura, wibracje na padzie..itd. Proszę pamiętać że akumulatorki nieładowane przez dłuższy czas mogą sprawiać problem z ponownym naładowaniem.

Pady widoczne na zdjęciach nie znajdują się w zestawie

Zestaw przeznaczony do padów z konsoli XBOX 360 nie pasuje do Xbox One

Brak na magazynie
JELLICO
99,90 zł (brutto)

Super Głośnik Bluetooth Jellico DS360 - dźwięk 360

  • Odkryj nowy wymiar dźwięku z głośnikiem Jellico DS3! Ten kompaktowy i stylowy głośnik to idealne połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu, który zaspokoi potrzeby każdego miłośnika muzyki. 
  • Zanurz się w świecie doskonałego dźwięku z głośnikiem Jellico DS3, doskonale sprawdzi się również do gier czy pracy na PC. Podłącz głośnik do gniazda Jack w PC czy laptopie i ciesz się doskonałym dźwiękiem. 
  • Wzmocnienie basu: Dzięki zaawansowanej technologii wzmocnienia basu, głośnik Jellico DC3 zapewnia głęboki, pełny dźwięk, który sprawi, że każda piosenka nabierze nowego wymiaru.
  • Wodoodporność IPX5: Nie martw się o deszcz czy rozlane napoje – Jellico DC3 jest odporny na wilgoć, co czyni go idealnym towarzyszem podczas letnich pikników, plażowania czy treningów na świeżym powietrzu
  • Wbudowany mikrofon: Głośnik wyposażony jest w wysokiej jakości mikrofon, co umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym. Dzięki temu możesz pozostać w kontakcie z bliskimi, nie rezygnując z komfortu słuchania muzyki.

Jellico DC3 to doskonały wybór dla tych, którzy szukają stylowego i funkcjonalnego głośnika, który sprosta każdemu wyzwaniu. Przygotuj się na niezapomniane chwile z muzyką w tle!

  • Typ dźwięku: Bezprzewodowe audio
  • System kanałów: mono
  • Wersja: bezprzewodowa V5.2
  • Obsługiwane protokoły: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
  • Częstotliwość robocza: 2,402 GHz-2,480 GHz
  • Efektywna odległość: ≤ 10 m
  • Optymalna odległość połączenia: <1m
  • Maksymalna moc dźwięku: 5,4 W
  • Pasmo przenoszenia: 100 Hz-18 kHz
  • Głośnik: średnica głośnika: 57 mm * 1 + membrana basowa
  • Wbudowany akumulator: akumulator -3,7V, 1200mAh
  • Czas muzyki: 2-3 godziny (80% głośności)
  • Czas rozmów: >3 godziny (90% głośności)
  • Standard wejścia ładowania: DC-5V
  • Czas ładowania: około 3h
  • W zestawie: Przewód 3,5mm, Kabel USB C do ładowania głośnika
  • Produkt fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany w karton

Idealny pomysł na prezent na każda okazję

Uwaga! Przed pierwszym połączeniem głośnika przez bluetooth np. z telefonem najpierw musisz naładować akumulatorek, ładując minimum 1-2 godziny. Głośnik pokaże się na liście urządzeń bluetooth jako DS3. Zmiana funkcji na Radio FM przyciskiem M, aby poprawić sygnał szukania stacji podłącz kabel jack i wybierz przyciskiem M opcje FM mode, kabel będzie służyć jako dodatkowa antena i poprawi trochę jakość sygnału. Z powodu braku anteny w głośniku stacje radiowe będą lepiej szukane na zewnątrz, aby poprawić sygnał można dokupić dodatkową antenę z wtykiem mini jack.

Brak na magazynie
Aptel
7,99 zł (brutto)

Kabel 2w1 Mini USB - USB + miniJack 3,5mm.

  • Pasuje miedzy innymi do głośników przenośnych, które ładuje się przez złącze miniUSB i jednoczesnie te złącze pełni funkcję wejścia Line in (AUX).
  • Długość: 50cm
  • Kolor: czarny
  • Produkt fabrycznie nowy
  • Opakowanie OEM (brak oryginalnego opakowania) 

* Głośnik i telefon widoczne na zdjęciach nie znajdują się w zestawie z kabelkiem ! 

Dostępny - 24h
Inny
22,99 zł (brutto)

Kabel component do konsoli Sony Playstation 2 i nowej Playstation 3

  • kabel component do konsoli Sony Playstation 2 i nowej Playstation 3
  • dzięki niemu uzyskasz najwyższą krystaliczną jakość obrazu
  • współpracuje z rozdzielczością :1080i, 1080p, 720i, 720p
  • pasuje również do telewizorów HD ready
  • możliwość podłączenia przez wejście component do monitorów LCD, TV Plazmy czy projektorów
  • długość kabla ~ 1,80m

Uwaga! Przed podłączeniem kabla component do konsoli PS2, należy najpierw podłączoną konsolę na zwykłym kablu przestawić w opcjach konsoli na sygnał componentowy YPRV. Po tej zmianie należy podłączyć kabel component do PS2! 

Dostępny - 24h
Inny
12,99 zł (brutto)

Bardzo przydatna część zamienna dla joypada XBOX360. Jak wiadomo z powodu długiego grania i częstej wymiany baterii w padzie pokrywa ulega uszkodzeniu. Teraz mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Obudowa, gniazdo do baterii kontrolera / pada od Microsoft XBOX 360.

  • Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.
  • Estetyczna obudowa / gniazdo dla baterii do kontrolera XBOX-a 360.
  • Idealny zamiennik w wypadku zagubienia bądź zużycia oryginalnej baterii!
  • Wystarczy umieścić w środku 2 standardowe baterie /akumulatorki AA, umieścić w odpowiednim gnieździe pada i gotowe!
  • Materiał: Plastik.
  • Wymiary: standardowe dla kontrolera od XBOX 360.
  • Kolor: czarny.

W zestawie:

  • 1 klapka / obudowa do baterii pada od XBOX 360.
Dostępny - 24h
Inny
17,99 zł (brutto)

Wysokiej jakości kabel do Pada xbox 360 na USB umożliwiający podłączenie przewodowego Pada XBOX 360 do komputera, laptopa przez port USB. 

  • Kabel jest kompatybilny m.in. z gitarą X-plorer, guitar Hero, kierownicą Joytech, perkusją i inne
  • Pasuje do każdej gry na PC, która obsługuje joystick lub gamepad kontroli
  • Długość kabla to ok. 20 cm

Kabel pasuje między innymi do gitary X-plorer, kierownicy Joytech, perkusji, guitar Hero itp. Kabel współpracuje z każdą grą na PC, która obsługuje joystick lub gamepad kontroli. Kabel ma koło 20cm.

** Pad Xbox 360 widoczny na zdjęciu nie znajduje się w zestawie. Czarny kabel widoczny na zdjęciu nie znajduje się w zestawie. Tak jak widać na zdjęciu obok jest to kabel od pada Xbox 360, który jest na stałe zamocowany w padzie. Zdjęcie pokazuje w jakim celu, jak podłączyć można szary adapter, który tylko jest przedmiotem tej oferty.

Brak na magazynie
Aptel
45,01 zł (brutto)

Stacja dokująca - ładowarka na 2 akumulatorki od kontrolerów konsoli Microsoft XBOX 360. W skład pakietu wchodzą również 2 zapasowe akumulatorki do padów! Niezbędny zestaw dzięki któremu zaoszczędzisz czas na dodatkowe doładowywanie akumulatorów! Nie będziesz już musiał przerywać gry i mozolnie czekać na naładowanie się ogniw!

  • Ładowarka mikroprocesorowa dedykowana do baterii kontrolerów Microsoft XBOX 360.
  • Stacja jest kompatybilna ze wszystkimi typami akumulatorków do bezprzewodowych padów od XBOX 360!
  • Ładuje 1 akumulatorek około 2 godziny, a 2 akumulatorki jednocześnie w około 4 godziny.
  • Elegancki wygląd i długi kabel zasilający - stację można postawić na biurku lub na półce obok swojej konsoli XBOX 360.
  • 2 zapasowe akumulatorki w komplecie!
  • Kolor: czarny
  • Opakowanie: w kartonik
  • Produkt fabrycznie nowy

* Ważna informacja ! Czasem trzeba poprawić akumulatorek w gnieździe stacji dokującej, poruszaj akumulatorkiem w ładowarce. 

Wysokiej jakości stacja ładowania akumulatorków do kontrolerów Xbox 360

  • w zestawie dwa akumulatory NiMH (2 x 4800mAh) oraz ładowarka stacja dokująca z możliwością ładowania z gniazdka sieciowego
  • Akumulatorki, baterie z tego zestawu pasują do kabla Play & Charge który umożliwia jednoczesną grę i ładowanie baterii. (kabel ten nie znajduje sie w zestawie)

Umożliwia ładowanie 1 lub 2 akumulatorków jednocześnie. Proces ładowania jest w pełni automatyczny za sprawą wbudowanego mikroprocesora który kontroluje stan naładowania akumulatora. Po maksymalnym naładowaniu mikroprocesor automatycznie zmienia tryb pracy na podtrzymywanie ładowania, dodatkowy układ zabezpiecza akumulatorki przed przeładowaniem.

Dostępny - 24h
Aptel
12,00 zł (brutto)

Kabel USB - micro USB do ładowania pada XBOX ONE, DualShock 4. Oczywiście idealnie nadaje się również do ładowania innych urządzeń, oraz przesyłu danych! 

  • Wysokiej jakości kabel USB - micro USB 
  • Kabel w eleganckim nylonowym oplocie poprawiającym wytrzymałość kabla na zginanie.
  • Możliwość ładowania kontrolerów XBOX One, PS4 i innych urządzeń
  • Ze względu na sporą długość 3 metry kabel umożliwia jednoczesną grę i ładowanie pada
  • możliwość przesyłania danych między urządzeniem i PC 
  • Zastosowanie: do kamer i aparatów cyfrowych oraz najnowszych telefonów Nokia, Samsung, HTC, Blackberry....
  • USB A męski - micro USB B męski 5 Pin
  • Długość ~ 3 m
  • Produkt fabrycznie nowy
  • Opakowanie: folia

Kabel USB - micro USB do ładowania pada XBOX ONE, DualShock 4, oraz do wszystkich urządzeń zgodnych ze standardem Micro USB.

Takich jak:

  • aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, MP3 MP4, kamera, dyktafon

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj